Archiwalna wersja strony internetowej Urzędu Gminy i Miasta w Witkowie.

Zapraszamy na aktualną stronę pod adresem www.witkowo.pl

Wizyta delegacji z gminy Samgorodek z Ukrainy

Print
W dniu 9 września br. w naszej Gminie gościła delegacja przedstawicieli z  gminy Samgorodek z Ukrainy. Celem wizyty było między innymi podpisanie listu intencyjnego o wzajemnej współpracy. Goście spotkali się w  Urzędzie z przedstawicielami władz samorządowych Witkowa. Podczas spotkania Burmistrz Krzysztof Szkudlarek przedstawił prezentacje gminy.

Następnie w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej Bogusława Mołodeckiego, Zastępcy Burmistrza Mariana Gadzińskiego oraz Sekretarz Gminy Elżbiety Kiełpińskiej, nastąpiło uroczyste podpisanie listu intencyjnego. W  imieniu Gminy Witkowo list podpisał Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo, a  w imieniu Gminy Samgorodek Prezes Stowarzyszenia ?Centrum Kultury Polskiej im. T. Pedury? Natalia Czajkowska.

alt

alt

Współpraca przewiduje wymianę kulturalną, oświatową, sportową, turystyczną, handlowo - gospodarczą i  ekologiczną. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali materiały promocyjne o naszej Gminie.

alt

Gallery

Jesteś tutaj Wizyta delegacji z gminy Samgorodek z Ukrainy